dodano przez
dnia
w
tag
Link

Freelia.pl 30 dni z Wami ;-)

Dziękuję za maile, komentarze, polubienia na Facebooku, za Wasze zainteresowanie oraz za to, że jesteście i wspieracie mnie swoją obecnością. Zachęcam Was do dalszego komentowania, zadawania pytań i kontaktów. Istnieję dla Was. Piszę dla Was. Aby dać Wam inspirację, nadzieję, wsparcie. Ale również po to, aby zwracać uwagę na problemy i sposoby radzenia sobie z nimi. Wysłucham każdego.

Interesują mnie Wasze opinie i to, o czym chcecie czytać. Jeżeli chcielibyście, aby na moim blogu pojawiała się interesująca Was tematyka – piszcie, a będę starała się systematycznie realizować Wasze prośby ;-)

W najbliższym czasie na Freelia.pl pojawi się nowa seria: Ludzie z pasją. Jeżeli jeszcze nie odnalazłeś w życiu pasji, możesz zarazić się nią od moich gości. Będę pisała o zwykłych ludziach z niezwykłymi zainteresowaniami. Jeżeli jesteś jednym z nich – napisz również – a ja opowiem właśnie o Tobie. Moim celem jest propagowanie ciekawych pasji i ludzi ;-)

Przez całe lato będę również napełniać Was pozytywną energią polskich krajobrazów – morza i gór. Powalczę razem z Wami z uczuciem samotności, smutku, chęcią zemsty. Nadal będziemy uczyć się budowania poczucia wartości z Królem Julianem. Odnajdziemy sens w „nic nierobieniu” i ułatwianiu sobie życia. Będzie też konkurs na najlepszy komentarz i nagroda za 300 polubienie na FB. To i wiele innych tematów przed nami ;-)

W małą rocznicę, czas na podsumowanie. W pierwszym miesiącu naszej działalności dotarliśmy do wielu tysięcy ludzi. Rekordową popularność osiągnął post: „Król Julian podbija świat czyli po co nam poczucie własnej wartości ?”. Do dziś post ten zobaczyło: 65 408 osób ;-) Mam nadzieję, że dzięki Wam szybko pobijemy ten rekord! Bardzo Was proszę o dalszą pomoc w propagowaniu Freelia.pl poprzez polubienia na Facebooku. Zachęcam do zapisywania się na newsletter.

Dziękuję i pozdrawiam!

Freelia

dzięki 30

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Podziel się!
Facebook Twitter Pinterest Plusone Email

3 Komentarze

w “Freelia.pl 30 dni z Wami ;-)
3 Komentarze w “Freelia.pl 30 dni z Wami ;-)
  1. Świetny pomysł z pisaniem o ludziach z pasją! Mam nadzieję na inspirujące historie, które zachęcą do podejmowania wyzwań i dążenia ku wyznaczonemu celowi :)

  2. Myślę, że ludzi z pasją jest wokół bardzo wiele ale wszyscy są tak zabiegani, że nie mają czasu na – swoje pasje.
    Ja postanowiłam to zabieganie wykorzystać i na przekór marudzeniu Wszystkich …(jak to jest źle, nie mam czasu, jestem zmęczona …) stworzyłam swój Blog w którym chce pokazać i zachęcić do poszukania KOLORÓW w naszym codziennym życiu!
    Codzienność jest kolorowa i inspirująca jeśli tylko pozwolimy „kolorom się uwolnić”. pozdrawiam i trzymaj tak dalej!!!

    • Koloruj świat! Tego ci życzę! Ja w swoim blogu odnalazłam pasję i teraz wiem, że jeżeli coś się kocha, to zawsze znajdzie się na to czas. Mam nadzieję, że pozostaniemy w kontakcie! Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>